Domki letniskowe z drewna
Architektura i aranżacja wnętrz

Nowoczesna architektura : UIA Congress Tokyo 2011 Zaproszenie do składania wniosków

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Następny światowy kongres Międzynarodowej Unii Architektów odbędzie się w Tokio, w Japonii, w dniach 25-29 września 2011 r.
Program akademicki obejmuje prace badawcze i prace projektowe, zrealizowane lub planowane, na temat całościowego kongresu: DESIGN 2050.
Ten temat to okazja dla projektantów do wyrażenia i przedstawienia swoich wizji architektury i idealnych miast oraz wyobrażenia sobie tendencji architektury miejskiej, które zapowiadają świat w 2050 roku.
UIA TOKYO 2011 zaprasza architektów, inżynierów, badaczy i studentów z całego świata do wyrażania opinii na temat główny motyw DESIGN 2050 według trzech podtematów: Środowisko, wymiana kulturowa, życie.
Autorzy tekstów, które zostały zaakceptowane przez komisję selekcyjną, będą mieli okazję zaprezentować je podczas kongresu w dniach 26-28 września 2011 r.
Zostaną również opublikowane na stronie internetowej kongresu i na DVD.
Ostateczny termin składania abstraktów upływa 31 października 2010 r.
Pełne informacje dotyczące wkładów można pobrać ze strony internetowej kongresu.
[patrz też: mrówka grodzisk mazowiecki, plan zagospodarowania przestrzennego piaseczno, mrówka zdzieszowice ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: mrówka grodzisk mazowiecki mrówka zdzieszowice plan zagospodarowania przestrzennego piaseczno