Domki letniskowe z drewna
Architektura i aranżacja wnętrz

Nowoczesna architektura : Dom rodzinny w Zellerndor / Franz Architekten

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Franz Architekten Dla tego rodzinnego domu, austriacka firma architektoniczna Franz Architekten podzieliła typowe elementy programowe domu wiejskiego.
miejsce zamieszkania, stodoła i stajnie.
w oddzielne podmioty.
Zestaw składa się z trzech niezależnych elementów o wymiarach 6,6 m na 16,6 m.
Objętości te połączone są z główną ścieżką komunikacyjną, przeszklonym korytarzem.
Więcej zdjęć i więcej o rezydencji po przerwie.
Po przybyciu do rezydencji, pierwszym osiągniętym obszarem jest parking / magazyn, a następnie objętość zawierająca pomieszczenie mieszkalne i kuchenne.
Najdalszy od ulicy zestaw głośników mieści główną sypialnię, pokoje dziecięce i łazienki.
Koniec korytarza.
Franz Architekten Zdefiniowane puste przestrzenie powstałe w wyniku przesuwania się woluminów stanowią idealną przestrzeń dla drewnianego tarasu i basenu pomiędzy pomieszczeniami do spania i życia.
Ogrody zajmują przestrzeń między przestrzenią parkingową a mieszkaniem.
.
Franz Architekten za pośrednictwem designboom.
.
Franz Architekten
[hasła pokrewne: ocieplenie poddasza krok po kroku, maty termoizolacyjne, ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: maty termoizolacyjne ocieplenie poddasza krok po kroku ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku