Domki letniskowe z drewna
Architektura i aranżacja wnętrz

Budownictwo wczoraj i dzis : Straddling Bus / Shenzhen Huashi Future Parking Equipment

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jest kilka rzeczy, które są bardziej denerwujące niż siedzenie w opłakanym ruchu.
Ponieważ jednak miasta rozwijają się w szybkim tempie, nasza infrastruktura po prostu nie jest w stanie obsłużyć liczby ludzi, więc zatory stają się codzienną przeszkodą, z którą musimy się zmierzyć.
Jak donosi Bettina Wassener dla New York Times, dla jednej chińskiej firmy, Shenzhen Huashi Future Parking Equipment, błędne koło rosnącej populacji, która prowadzi do większej liczby pojazdów.
i stąd większy ruch.
trzeba się zająć.
I przyszedł ich super funkcjonalny, bardzo szeroki (20 stóp) i bardzo wysoki.
Okrakiem autobusu ..
Pojazd porusza się po stałych torach, a jego główna komora jest podniesiona, aby ulicę pozostawić wolną dla samochodów jadących pod nią.
Dodatkowo, pojazd jest częściowo zasilany przez słońce za pośrednictwem paneli na dachu i na przystankach autobusowych.
Więcej o autobusie międzystrefowym po przerwie.
Szacuje się, że pojazdy, które przewożą do 1200 pasażerów i podróżują z prędkością 40 kilometrów na godzinę, zmniejszą natężenie korków o 25-30% na głównych drogach.
Koszt budowy jednego autobusu i 25 mil obiektów trasy to około 7,4 miliona dolarów.
jedna dziesiąta kosztów budowy linii metra o tej samej długości! Według Timesa, Youzhou Song, projektant pojazdu powiedział: Autobus międzystrefowy mógłby zastąpić do 40 konwencjonalnych autobusów, potencjalnie oszczędzając 860 ton paliwa, które zużywałoby 40 autobusów rocznie, i zapobiegając emisji 2.640 ton węgla. Pilotażowy projekt pojazdu jest realizowany w Pekinie, mieście, które jest zmotywowane do radykalnego zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.
[więcej w: wyłącznik nadprądowy zasada działania, cena betonu b15, ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: cena betonu b15 ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku wyłącznik nadprądowy zasada działania