Domki letniskowe z drewna
Architektura i aranżacja wnętrz

Budownictwo i architektura : FlyNY 2010 wraca do Nowego Jorku

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Nowojorskie Biuro Architektury dla Ludzkości właśnie ogłosiło daty FlyNY 2010, drugiego corocznego międzynarodowego konkursu projektowania latawców i showcase współprowadzonego przez City of New York Parks & Recreation.
Na skrzydłach udanego wydarzenia 2009 Flynota 2010 odbędzie się 21 sierpnia od 10:30 rano.
4PM na molu I przy 70th Street w Riverside Park South w Nowym Jorku.
FlyNY to jednoczęściowy konkurs na projekt i jedna część Fly Day, którego głównym celem jest zaangażowanie zarówno profesjonalistów, jak i początkujących, w dynamiczną rozmowę o designie.
Położony na West Side na Manhattanie, udział w Dniu Lotu 21 sierpnia jest bezpłatny, otwarty dla publiczności i nie wymaga zgłoszenia do konkursu.
Impreza będzie obejmowała zajęcia dla dzieci i rodzin, rozrywkę na żywo i latanie latawcem.
Projektanci, architekci, artyści i inni są również zachęcani do wzięcia udziału w Dialogu Projektowym FlyNY, który odbędzie się w piątek, 20 sierpnia o 18-18 EST na Twitterze.
Będzie to dynamiczna rozmowa, która połączy dyskusję panelową jury konkursu FlyNY z szerszą, międzynarodową publicznością wzornictwa / architektury.
Po prostu zaloguj się na Twitterze, śledź @_FlyNY i tweet używając FlyNYa, który będzie zadawał pytania związane z projektowaniem i podążał za nim podczas panelu dyskusyjnego jury.
Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie http://flyny.org/ lub wyświetlić stronę wydarzenia na Facebooku.
Zobacz zdjęcia zeszłorocznego wydarzenia po przerwie.
[hasła pokrewne: mrówka gostyń, mrówka zdzieszowice, plan zagospodarowania przestrzennego piaseczno ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: mrówka gostyń mrówka zdzieszowice plan zagospodarowania przestrzennego piaseczno