Domki letniskowe z drewna
Architektura i aranżacja wnętrz

Architektura i nowoczesne budownictwo – Mapa drogowa 2050: Droga do dekarbonizacji sieci energetycznej Stanów Zjednoczonych / AMO

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Jak powiedzieliśmy ci kilka miesięcy temu, AMO (centrum analityczne w OMA) odegrało ważną rolę na mapie drogowej 2050, inicjatywy Europejskiej Fundacji Klimatycznej, która chce opracować mapę polityki na kolejne 5-10 lat w oparciu o Przywódcy europejscy.
zobowiązanie do ograniczenia emisji CO2 o 80-95% do roku 2050.
Na podstawie tego planu AMO przedstawia plan działania 2050: Ścieżka do dekarbonizacji sieci energetycznej Stanów Zjednoczonych ..
W rankingu PKB, Stany Zjednoczone są w rankingu wydajności energetycznej.
Jak widać na powyższym filmie, nieefektywna sieć energetyczna podkopuje wszelkie wysiłki, aby to poprawić, a lokalna produkcja energii może być odpowiedzią.
Inicjatywa ta jest prezentowana w konkursie GE Ecoimagination Challenge, wartym 200 milionów dolarów wezwaniu do działania dla przedsiębiorstw, przedsiębiorców, innowatorów i studentów, którzy dzielą się swoimi najlepszymi pomysłami i wspólnie podejmują jedno z największych wyzwań na świecie.
budowa sieci energetycznej następnej generacji w celu zaspokojenia potrzeb XXI wieku.
Możesz głosować na ten pomysł (a nawet omówić go z AMO w sprawie komentarzy), zobaczyć inne, a nawet przesłać własne.
[przypisy: ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku, ocieplenie poddasza krok po kroku, olx grudziądz ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: ocieplenie poddasza krok po kroku ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku olx grudziądz