Domki letniskowe z drewna
Architektura i aranżacja wnętrz

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Recommends: Best of the Week

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

W ubiegłym tygodniu mieliśmy wiele różnych artykułów.
Wybierając najlepsze z zeszłego tygodnia, wymyśliliśmy małą.
Mieszankę ..
Twój zwykły świetny projekt, kolejny w toku, fantastyczny rodzaj tapety, wprowadzenie do twojej biblioteki architektury i zabawna historia na temat zombie.
Sprawdź je wszystkie po przerwie! W toku: Sperone Westwater Gallery / Foster + Partners Wykonaliśmy kilka zdjęć Foster + Partners.
najnowszy dodatek do Bowery.
nowa galeria zawierająca kolekcję Sperone Westwater od wybitnych artystów różnych narodowości i grup wiekowych.
Usytuowany kilka kroków od Musuem SANAA, ta nowa galeria – frezowana szklana fasada CNC – elegancko odpowiada na sąsiednie muzeum sztuki (czytaj dalej.) Dom w Lumino / Davide Macullo Architekci Położony w szwajcarskiej alpejskiej wiosce Lumino, na północy Bellinzona, dom ten jest monolitycznym elementem, cicho uzupełniającym i odbijającym jego kontekst.
Okolica charakteryzuje się tradycyjnymi kamiennymi domami, z których wiele pochodzi z wieków i charakteryzuje się wykorzystaniem tego pojedynczego materiału budowlanego (czytaj więcej.) Betonowe tapety Nowe rozwiązanie dla pustych i nudnych ścian: betonowe tapety.
Sprawdź ten genialny produkt za pośrednictwem @Nordic_Design.
Tapetę można nakładać zwykłym klejem ściennym.
Różne spojrzenia – i sklep internetowy – dostępne w ConcreteWall (czytaj więcej.) Początek Biblioteki Architektury W miarę, jak kończą się długie lata, studenci architektury z całego świata będą wracać na swoje uniwersytety i przygotowywać się do następnego studia projektowanie.
Podczas gdy nadchodzący semestr pozwoli uczniom opanować najnowsze programy do modelowania cyfrowego i udoskonalić ich umiejętności modelowania fizycznego, nie należy pomijać wartości czytania książek architektonicznych (czy to odniesienia, teorii itd.) (Czytaj więcej.) Wskaźnik: Zombie Kiedy patrzę wstecz na wydarzenia, które doprowadziły do zwolnienia, myślę o zombie.
Oczywiście zombie nie są prawdziwe, więc naprawdę myślę o filmach o zombie.
Nie widziałem ich wszystkich, są setki, więc najbardziej znane mi zombie to pop-blokujące z thrillera Michaela Jacksona.
lub zabawne z Shaun of the Dead .
Nigdy nie myślałem, że ta część mojej podświadomości, która utożsamia się z zombie, zostanie wywołana.
Ale, znowu, nigdy nie myślałem, że zostanę zwolniony.
Pierwszy jest wszystko (czytaj więcej.)
[przypisy: mrówka grodzisk, mrówka zdzieszowice, ciężar betonu ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: ciężar betonu mrówka grodzisk mrówka zdzieszowice