Domki letniskowe z drewna
Architektura i aranżacja wnętrz

Architektura 21szego wieku : Oszczędzaj czas i doświadczaj lepszej współpracy z oprogramowaniem Vectorworks 2013

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

W miarę ewolucji procesów architekci i projektanci potrzebują doskonałych narzędzi do przekształcania swoich projektów z wizji w rzeczywistość.
Odpowiadając na to wezwanie jest Vectorworks.
Linia produktów 2013 od Nemetschek Vectorworks, Inc.
Ten wielowymiarowy pakiet oprogramowania pomaga użytkownikom w implementacji technik i technik przepływu informacji o budynku (BIM) i zyskuje przewagę w zakresie rysowania, modelowania 3D, zintegrowanego renderowania i wysokiej jakości prezentacji.
Sponsorowane przez Nemetschek Vectorworks, Inc.
Specjalnie obsługująca tę branżę jest Vectorworks Architect, intuicyjne oprogramowanie, które obsługuje wiele zadań dokładnie tak, jak tego sobie życzy.
Wersja 2013 zawiera wiele przydatnych ulepszeń, w tym nowe polecenia i narzędzia.
Wśród nich są:.
Większa interoperacyjność: ulepszenia do już silnego importu i eksportu plików, takie jak IFC, DWG / DXF i ODBC, a także nowa obsługa formatu plików dla Rhinoceros.
3DM, DWF ., FBX ., COLLADA i gbXML.
sprawiają, że aplikacja Vectorworks jest najbardziej interoperacyjnym dostępnym oprogramowaniem.
.
Lepsze narzędzia BIM: Udoskonalenia narzędzi BIM programu pozwalają projektantom uprościć złożone zadania BIM.
Nowe polecenie Auto Hybrid pozwala użytkownikom graficznie przekształcać złożone, swobodne formy modelowania w odpowiednie reprezentacje 2D z danymi.
Ponadto, użytkownicy będą mogli korzystać z większej liczby funkcji 3D za pomocą znaczników drzwi i okien 3D oraz całkowicie zmienionego obiektu dachowego w oparciu o model Parasolid.
modelowanie jądra.
Ponadto polecenie Utwórz szczegółowe widoki umożliwia efektywne tworzenie przyciętych rzutni, umożliwiając lepszą nawigację między szczegółowymi widokami a modelem.
.
Najlepsze w modelowaniu 3D: Wersja 2013 zawiera nowy tryb Clip Cube, który zapewnia dodatkową kontrolę widoczności w przypadku dużych złożonych modeli oraz polecenie Surface Array, które pozwala na powielanie geometrii 2D i 3D na powierzchnie planarne lub oparte na NURBS i pozwala do projektowania złożonych modeli, takich jak systemy dachowe, ściany osłonowe i konstrukcje podobne do stadionów.
Program oferuje również ulepszoną projekcję perspektywiczną, która umożliwia użytkownikom pracę z modelami w pełnoekranowym widoku perspektywicznym z konfigurowalnym horyzontem i zawiera opcję włączania okna przycinania podczas konfigurowania widoków dla prezentacji prezentacji.
.
Zintegrowane, niezawodne narzędzia renderowania: Nowe ulepszenia aplikacji renderującej Renderworks obejmują renderowanie bez blokowania, które pozwala użytkownikowi kontynuować pracę nad projektem, podczas gdy scena renderuje rzutnie lub obrazy warstw arkusza z narzędzia Bitmap renderowania; fizyczne tło nieba i słońca w celu zapewnienia naturalnego oświetlenia, które automatycznie reaguje na lokalizację, datę i porę dnia; i nowy Arroway.
Biblioteka tekstur, na którą składają się forniry z drewna, beton, podłogi drewniane, kamienne, płytki i inne materiały budowlane.
Nieblokujące Renderworks wspaniałe ulepszenie, które pomoże ogromnie przyspieszyć rozwój renderingu mówi architekt i autor Dan Jansenson.
.
Jestem szczególnie zadowolony z możliwości tworzenia i kontrolowania wielu bitmap renderowania jednocześnie, a także możliwość natychmiastowego wysłania ich do innej warstwy podczas renderowania..
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nowe narzędzia i funkcje wydajności w programie Vectorworks 2013 mogą zaoszczędzić czas i pomóc w osiągnięciu lepszej współpracy.
[hasła pokrewne: mrówka zdzieszowice, olx zielona góra, ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: mrówka zdzieszowice ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku olx zielona góra