Domki letniskowe z drewna
Architektura i aranżacja wnętrz

Architektura 21szego wieku : Nieznaczny wzrost dla indeksu Billings architektury

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Po ostatnich aktualizacjach dotyczących indeksu Billings Architecture, najnowsze wiadomości z AIA pokazują niewielki wzrost w lipcu.
Amerykański Instytut Architektów stwierdził, że wynik ABI w lipcu wyniósł 47,9, wobec odczytu o 46,0 w poprzednim miesiącu.
Mimo że wynik wzrósł, nadal odzwierciedla ciągły spadek popytu na usługi projektowe (każdy wynik powyżej 50 oznacza wzrost rachunków).
Region Południowy mierzył najwyższą ze średnią 47,9, a następnie na północnym wschodzie z 47,2, Środkowy Zachód z 46,7 i Zachodem z 45,2.
.
Warunki biznesowe w firmach projektowych pozostają dość niestabilne.
powiedział główny ekonomista AIA Kermit Baker, PhD, Hon.
AIA.
.
Podczas gdy ten niedawny wzrost jest zachęcający, ten stan branży prawdopodobnie utrzyma się przez jakiś czas, ponieważ nadal otrzymujemy mieszane informacje zwrotne na temat kondycji rynku projektowania, od poprawy do stanu płaskiego, aż do sparaliżowania przez niepewność.
Czas nadal jest ciężki dla naszego zawodu, ale mamy nadzieję, że ABI będzie nadal rosnąć, niezależnie od tego, jak bardzo będzie to widoczne, każdego miesiąca.
[przypisy: ciężar betonu, wyłącznik nadprądowy zasada działania, tarasy elizy gniezno ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: ciężar betonu tarasy elizy gniezno wyłącznik nadprądowy zasada działania