Domki letniskowe z drewna
Architektura i aranżacja wnętrz

Architektura 21szego wieku : Flaga / śmigło Z

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Hertha Hurnaus W ramach budżetu w wysokości 70 000 euro, śmigło Z uzupełniono o 200-letnie gospodarstwo w Fahndorf w Austrii.
Dodatek, który obejmuje kuchnię i przestrzeń życiową, rozciąga się od jednego z ramion farmy w kształcie litery U , cicho wychylając się za starszym odpowiednikiem.
Równowaga między staraniami śmigła Z w celu zachowania większości istniejącej farmy przy jednoczesnym wprowadzeniu współczesnego języka, daje elegancki i wyrafinowany wynik.
Więcej zdjęć i więcej o dodatku po przerwie.
Ze względu na boisko, południowe skrzydło domu jest pochowane na zboczu, a jego dwuspadowy dach jest odsłonięty na poziomie klasy.
Nowe mieszkanie znajduje się na wzniesionym terenie i nawiązuje relacje z otaczającymi go polami uprawnymi, których nie posiadał istniejący dach.
.
Hertha Hurnaus Kompletne szkło od podłogi do sufitu otwiera wnętrze na cichą przestrzeń na zewnątrz, wypełniając wnętrze naturalnym światłem.
Zewnętrzna klatka schodowa zapewnia dostęp do reszty domu, a pod dodatkiem powstaje schowek, ponieważ nowy element jest podtrzymywany przez podobne do kratownicowych nóżek, które prowadzą na podwórze i stabilny poziom.
Pod względem materiałów sufit i platforma wejściowa są pokryte ciepłym drewnem, a podłogi są odsłonięte.
Wewnętrzna izolacja wykonana jest z odzyskanej gazety, a drewniany stos od strony północnej jest estetycznym nowym podejściem do lokalnej typologii gospodarstw.
.
Hertha Hurnaus Wraz z każdym dodatkiem pojawia się wyzwanie polegające na fizycznym połączeniu starego z nowym, jednak śmigło Z z wdziękiem opanowało tę technikę, ponieważ nowa konstrukcja jest częściowo wspierana przez narożnik oryginalnej konstrukcji, ale pozostaje niezwiązana z nią przy minimalnym zakłóceniu.
.
Hertha Hurnaus Via designboom.
Wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości firmy Propeller Z.
Image Hertha Hurnaus.
Plan strony
[hasła pokrewne: wiatrołap w domu jednorodzinnym, mrówka grodzisk, sm meble ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: mrówka grodzisk sm meble wiatrołap w domu jednorodzinnym