Domki letniskowe z drewna
Architektura i aranżacja wnętrz

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Architektura edukacji Część IV

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Minęło trochę czasu od naszej ostatniej selekcji wcześniej przedstawionych projektów edukacyjnych.
Mając do wyboru znacznie więcej, czeka nas jeszcze wiele innych opcji.
Sprawdź naszą czwartą część po przerwie.
Kampus UQAM Campus / Tétreault Parent Languedoc i Saia Barbarese Topouzanov Urbanistyka kampusu potwierdza różnorodność miejskiego charakteru najbliższego kontekstu w sercu historycznej arterii kulturalnej Montrealu.
Plan zagospodarowania przestrzennego ma na celu przeprojektowanie poszarpanego fragmentu tkanki miejskiej, przy czym wschodnia część terenu była poprzednio zajmowana przez parking, który obecnie zajmuje się życiem życiowym miasta, z dodatkiem trzech nowych pawilonów mieszczących Wydział Nauk Biologicznych , TÉLUQ, i nowa rezydencja studencka (czytaj więcej.) Nowy pawilon dla McGill University Schulich School of Music / Saucier + Perrotte architectes Projekt nowego Wydziału Budowy Muzyki promuje południowo-wschodni róg kampusu Uniwersytetu McGill w Sherbrooke i Aylmer Streets w centrum Montrealu.
Nowy budynek sąsiaduje z historycznym budynkiem Strathcona, istniejącym domem Wydziału Muzyki, w którym mieści się jedno z głównych obiektów koncertowych uniwersytetu.
Nowy program powiększa przestrzeń wykładową i obejmuje bibliotekę, salę recitalową, nowoczesne studia multimedialne i praktyczne oraz wydziały (czytaj więcej.) Tymczasowe rozszerzenie dla Uniwersytetu Pompeu Fabra / f451 Arquitectura W tym projekcie nacisk położono na proces budowy.
Cały budynek został zbudowany poza terenem zakładu, a następnie przewieziony.
Jakość, transport i szybkość były trzema głównymi ograniczeniami tego procesu.
Architektoniczne ograniczenia systemu – domyślna modulacja w związku z optymalizacją transportu – zostały rozwiązane dzięki budowie zewnętrznej skóry wykonanej z odzyskanego poliwęglanu (czytaj dalej.) Rozszerzenie szkoły średniej Laugalaekjarskoli / Studio Granda Dwa identyczne trzypiętrowe budynki szkolne w latach 60.
są połączone tym nowym rozszerzeniem.
Aby zmniejszyć efekt wizualny nowego budynku, połączenie z istniejącymi strukturami znajduje się na niższym poziomie parteru, a miejsce jest przedłużone na części dachu, aby połączyć oryginalne wejścia i place zabaw po obu stronach kompleksu szkolnego.
Ta koncepcja krajobrazu jest wzmocniona przez wykorzystanie trawy na górnych powierzchniach dachu (czytaj więcej.) Międzynarodowa Szkoła w Oslo / JVA Oslo International School to prywatna szkoła z około 500 dziećmi z ponad 50 różnych narodów, podzielona na przedszkole, recepcję, i szkoła średnia.
Szkoła opiera się na tradycyjnym wykorzystaniu sal lekcyjnych połączonych ze specjalnymi urządzeniami do zaawansowanych studiów.
Podstawowym celem projektu budowlanego jest modernizacja istniejących obszarów, zastąpienie tymczasowych struktur i utworzenie nowych obszarów edukacyjnych dla konkretnych potrzeb (czytaj więcej.)
[więcej w: plan zagospodarowania przestrzennego piaseczno, ab bechcicki, mrówka góra kalwaria ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: ab bechcicki mrówka góra kalwaria plan zagospodarowania przestrzennego piaseczno