Posts Tagged ‘projektowanie wnętrz Wrocław’

Architektura 21szego wieku : Oszczędzaj czas i doświadczaj lepszej współpracy z oprogramowaniem Vectorworks 2013

May 29th, 2018

W miarę ewolucji procesów architekci i projektanci potrzebują doskonałych narzędzi do przekształcania swoich projektów z wizji w rzeczywistość.
Odpowiadając na to wezwanie jest Vectorworks.
Linia produktów 2013 od Nemetschek Vectorworks, Inc.
Ten wielowymiarowy pakiet oprogramowania pomaga użytkownikom w implementacji technik i technik przepływu informacji o budynku (BIM) i zyskuje przewagę w zakresie rysowania, modelowania 3D, zintegrowanego renderowania i wysokiej jakości prezentacji.
Sponsorowane przez Nemetschek Vectorworks, Inc. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

PAAV | Zaprojektuj pięć studentów Akademii Sztuk Pięknych Uniwersytet zbudował więcej niż ufność, gdy wygrali cytat z American Institute of Architects, East Bay (AIAEB).
Studenci Justin Ackerman, Mary Telling, Justin Hanan, Shaum Mehra i Shanay Moghbel wykorzystali swoje umiejętności projektowe i pomysłowość, aby pracować nad stworzeniem wolnostojącej przestrzeni biurowej dla klienta.
Więcej zdjęć i informacji po przerwie.
Zrealizowany projekt, dwupoziomowa konstrukcja zbudowana z odzyskanej sekwoi, zabrała klientów.
żyje pod uwagę. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

Zdjęcia: Dinis Sottomayor, Diogo Aguiar, Teresa Otto, Manuel Magalh.
Es i OPOLab LIKEarchitects udostępnili nam swój projekt BusStopSymbiosis.
Ten projekt jest jedną z pięciu artystycznych interwencji wybranych przez Scotta Burnhama, by pojawić się w centrum Porto w ramach wydarzenia Bairro Criativo * zainicjowanego przez ADDICT w dniu 24 maja 2010 roku.
Został nagrodzony pierwszą nagrodą.
Zawodnicy zostali poproszeni o wymyślenie tymczasowych struktur dla przestrzeni publicznej, mających na celu poprawę codziennego życia ludzi w mieście. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

Dzięki uprzejmości architekta Paula Kaloustiana architekt Paul Kaloustian podzielił się z nami swoim projektem Q Weekend House, willi dla szejka w Katarze, który chce co miesiąc odwiedzać dom, aby odłączyć się od codzienności.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Dom weekendowy położony jest w zrobionym lesie i ogrodzie zoologicznym na pustyni.
Budynek jest zaprojektowany poziomo jako budynek jednopiętrowy.
Otoczone ze wszystkich stron wielkimi drzewami typologia domu opiera się na islamskim domu dworskim, gdzie centrum architektury stanowi pustka wypełniona zielenią i wodą, symbolicznym rajem. Read the rest of this entry »