Posts Tagged ‘projektowanie wnętrz warszawa’

Architektura 21szego wieku : Biennale Architektury w Wenecji 2010 na Twoim iPhonie / iPadzie

Nie musisz być w Wenecji, aby być świadkiem jej Biennale Architektury 2010.
Pobranie Biennale App za darmo, możesz poruszać się po różnych wydarzeniach i wystawach, od Wernisaży po zakończenie Biennale.
Więcej informacji po przerwie.
Edycja 2011 Biennale App będzie nową, zindywidualizowaną wersją, która oprowadzi gości po 54.
Biennale Sztuki w Wenecji. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘projektowanie wnętrz warszawa’

Nathan Jenkins Sprawdź budynki miejskich gospodarstw, które zauważyliśmy w Inhabitat, które zostały zaprojektowane i zbudowane przez studentów z University of Colorado Denver.
Nowe budynki wykorzystują głównie odzyskane materiały, aby stworzyć funkcjonalne i dość eleganckie dodatki do farmy.
W ramach programu budowania projektu na Uniwersytecie i pod kierunkiem dyrektorów Studio H: T uczniowie stworzyli moduł edukacyjny i mleczarnia.
Więcej zdjęć i więcej o studentach.
praca po przerwie. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘projektowanie wnętrz warszawa’

Rzemień nachrapny i rzemień podbródkowy oraz dolne końce rzemieni policzkowych są połączone w dwóch dolnych pierścieniach (kółkach) , które służą jednocześnie do zaciągania przewleczek wędzidła. Rzemień-nagłówek i nachrapnik podbródkowy oraz rzemienie łączące muszą być w tej konstrukcji tak mocne, aby mogły zapewnić należyte przywiązanie konia. Nagrzbietniki używane zazwyczaj w rolnictwie są płaskie lub wygięte. Posiadają one tę wadę, że nie można ich regulować w zależności od kształtu grzbietu konia i stopnia zapasienia konia. Przy niedokładnym dopasowaniu nagrzbietnika ciśnienie pasa grzbietowego działa na ostre zakończenie kręgosłupa, co przeważnie wywołuje dotkliwe skaleczenie konia. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘projektowanie wnętrz warszawa’