Posts Tagged ‘drzwi mroźnicze’

Budownictwo i architektura : Collserola Park Competition Entry / Nabito Architekci + ACTAR

May 29th, 2018

Budynek mieszany 01./ Dzięki uprzejmości Nabito Architekci + ACTAR Nabito Architects + ACTAR udostępnił nam swoją propozycję projektu dla Les Portes de Collserola .
międzynarodowa konkurencja prowadzona przez rząd Barcelony.
Jako finalista, architekci mieli za zadanie stworzyć ambitny strategiczny plan odnowienia całego parku Coillserola na północy miasta.
Architekci zostali następnie wybrani do wzięcia udziału w drzwiach 4B o nazwie:.
LES PLANES IN-PARK UNA PORTA, V. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

Dzięki uprzejmości META Architectuurbureau Położony na zalesionym terenie Brasschaat w Belgii, zwycięski projekt konkursowy dla Strefy Mieszkaniowej Officierenwijk składa się z 23 domów jednorodzinnych, z których 17 można sklasyfikować jako mieszkania socjalne, a 6 jako tanie mieszkania.
Zaprojektowane przez META Architectuurbureau, różne formy zabudowy, zarówno na poziomie funkcjonalnym, jak i estetycznym, spójna całość z fasadą odgrywają integralną rolę w osiągnięciu tego celu.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Projekt znajduje się pomiędzy Kapelei i Zegelei, na tyłach istniejących budynków wzdłuż Bredabaan i Diksmuidelei. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

Fundacja Schelling Architecture niedawno przyznała laureatom nagrody za architekturę i nagrodę za teorię architektury.
Nagrodę otrzymali chińscy architekci Wang Shu i Lu Wenyu z Amateur Architecture Studio (za architekturę) i francuski architekt Jean.
Louis Cohen (za teorię architektury.).
Rzućmy okiem na niektóre z ich budynków po przerwie Fundacja wyjaśniła, że.
Wang i Lu rozpoznają potrzebę filozoficznego i koncepcyjnego fundamentu architektury, która musi znaleźć swoje źródło w substancji budującej. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

Tego wieczoru o 22.00 ET / 9 PM CT, PBS będzie transmitować 60-minutowy film dokumentalny o zmarłym architekcie, Samuelu Mockbee, oraz jego projekcie edukacyjnym Wiejskie Studio .
Głęboko w sercu jednego z najbiedniejszych rejonów Alabamy, uczniowie Mockbee wybierają konkretne rodziny jako klientów i wspólnie pracują nad stworzeniem wymarzonych rezydencji, centrów społeczności lub miejsc modlitwy.
Uczniowie fizycznie budują te przestrzenie z prostych materiałów, ale ich innowacyjne strategie i czysta pasja do projektowania owocują uderzającymi dziełami architektury.
Ten inspirujący dokument jest silnym stwierdzeniem o architektach i zawodzie.
pokazując nowe spojrzenie na to, kogo powinniśmy projektować i jak powinniśmy projektować. Read the rest of this entry »