Posts Tagged ‘Domy prefabrykowane’

Budownictwo wczoraj i dzis : Straddling Bus / Shenzhen Huashi Future Parking Equipment

Jest kilka rzeczy, które są bardziej denerwujące niż siedzenie w opłakanym ruchu.
Ponieważ jednak miasta rozwijają się w szybkim tempie, nasza infrastruktura po prostu nie jest w stanie obsłużyć liczby ludzi, więc zatory stają się codzienną przeszkodą, z którą musimy się zmierzyć.
Jak donosi Bettina Wassener dla New York Times, dla jednej chińskiej firmy, Shenzhen Huashi Future Parking Equipment, błędne koło rosnącej populacji, która prowadzi do większej liczby pojazdów.
i stąd większy ruch.
trzeba się zająć. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘Domy prefabrykowane’

PAAV | Zaprojektuj pięć studentów Akademii Sztuk Pięknych Uniwersytet zbudował więcej niż ufność, gdy wygrali cytat z American Institute of Architects, East Bay (AIAEB).
Studenci Justin Ackerman, Mary Telling, Justin Hanan, Shaum Mehra i Shanay Moghbel wykorzystali swoje umiejętności projektowe i pomysłowość, aby pracować nad stworzeniem wolnostojącej przestrzeni biurowej dla klienta.
Więcej zdjęć i informacji po przerwie.
Zrealizowany projekt, dwupoziomowa konstrukcja zbudowana z odzyskanej sekwoi, zabrała klientów.
żyje pod uwagę. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘Domy prefabrykowane’

Dzięki uprzejmości architekta Paula Kaloustiana architekt Paul Kaloustian podzielił się z nami swoim projektem Q Weekend House, willi dla szejka w Katarze, który chce co miesiąc odwiedzać dom, aby odłączyć się od codzienności.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Dom weekendowy położony jest w zrobionym lesie i ogrodzie zoologicznym na pustyni.
Budynek jest zaprojektowany poziomo jako budynek jednopiętrowy.
Otoczone ze wszystkich stron wielkimi drzewami typologia domu opiera się na islamskim domu dworskim, gdzie centrum architektury stanowi pustka wypełniona zielenią i wodą, symbolicznym rajem. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘Domy prefabrykowane’

Do naszej czwartej selekcji wcześniejszej architektury sportowej mamy pięć niesamowitych projektów z Europy.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Centrum sportowo-rekreacyjne RELAXX / AK2 Einsteinova Road jest prawdopodobnie najbardziej uczęszczaną arterią w Bratysławie, położoną niestety, jak wielką przeprawę przez dzielnicę miasta Petržalka.
Ale niektórzy architekci pokazują nam, że można udoskonalić tak pracowite środowisko.
Nowe Centrum Sportu RELAXX wkracza w szybką lokalizację, harmonizuje i kieruje hałasem i chaosem. Read the rest of this entry »