Posts Tagged ‘domki na działkę rekreacyjną’

Architektura 21szego wieku : Biennale Architektury w Wenecji 2010 na Twoim iPhonie / iPadzie

Nie musisz być w Wenecji, aby być świadkiem jej Biennale Architektury 2010.
Pobranie Biennale App za darmo, możesz poruszać się po różnych wydarzeniach i wystawach, od Wernisaży po zakończenie Biennale.
Więcej informacji po przerwie.
Edycja 2011 Biennale App będzie nową, zindywidualizowaną wersją, która oprowadzi gości po 54.
Biennale Sztuki w Wenecji. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘domki na działkę rekreacyjną’

Dzięki uprzejmości Daniela Anderssona Daniel Andersson podzielił się z nami swoim projektem Icebergs.
Góra lodowa pokazuje tylko wierzchołek nad powierzchnią wody, reszta pozostaje ukryta poniżej.
Te pływające letnie domki w osłoniętych zatokach i jeziorach wokół Wysp Fińskich badają tę koncepcję.
Zobacz więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Wioski wiosek są normalnym widokiem na Wyspy Egejskie. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘domki na działkę rekreacyjną’

Baumraum Sprawdź tę fajną domek na drzewie w Maple trees w pobliżu rzeki Hudson w Nowym Jorku zaprojektowany przez niemieckiego Baumraum.
Ta rezydencja z dala od dziecinnego domku na drzewie oferuje proste wnętrza z odrobiną elegancji.
Domek jest przeznaczony dla rodziny z dwójką dzieci i służy jako punkt wyjścia do relaksu i jest połączony z główną rezydencją za pomocą smukłego drewnianego wybiegu.
Więcej zdjęć i więcej o domku na drzewie po przerwie.
Podczas gdy rezydencja wygląda na zawieszoną w powietrzu, jest właściwie umieszczona na szczycie skały i rozciąga się z urwiska. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘domki na działkę rekreacyjną’

W ubiegłym tygodniu mieliśmy wiele różnych artykułów.
Wybierając najlepsze z zeszłego tygodnia, wymyśliliśmy małą.
Mieszankę ..
Twój zwykły świetny projekt, kolejny w toku, fantastyczny rodzaj tapety, wprowadzenie do twojej biblioteki architektury i zabawna historia na temat zombie.
Sprawdź je wszystkie po przerwie! W toku: Sperone Westwater Gallery / Foster + Partners Wykonaliśmy kilka zdjęć Foster + Partners. Read the rest of this entry »