Posts Tagged ‘domki drewniane producent’

Architektura i nowoczesne budownictwo – Wang Shu + Lu Wenyu, aby wygrać nagrodę Schelling Architecture

Fundacja Schelling Architecture niedawno przyznała laureatom nagrody za architekturę i nagrodę za teorię architektury.
Nagrodę otrzymali chińscy architekci Wang Shu i Lu Wenyu z Amateur Architecture Studio (za architekturę) i francuski architekt Jean.
Louis Cohen (za teorię architektury.).
Rzućmy okiem na niektóre z ich budynków po przerwie Fundacja wyjaśniła, że.
Wang i Lu rozpoznają potrzebę filozoficznego i koncepcyjnego fundamentu architektury, która musi znaleźć swoje źródło w substancji budującej. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘domki drewniane producent’

Tego wieczoru o 22.00 ET / 9 PM CT, PBS będzie transmitować 60-minutowy film dokumentalny o zmarłym architekcie, Samuelu Mockbee, oraz jego projekcie edukacyjnym Wiejskie Studio .
Głęboko w sercu jednego z najbiedniejszych rejonów Alabamy, uczniowie Mockbee wybierają konkretne rodziny jako klientów i wspólnie pracują nad stworzeniem wymarzonych rezydencji, centrów społeczności lub miejsc modlitwy.
Uczniowie fizycznie budują te przestrzenie z prostych materiałów, ale ich innowacyjne strategie i czysta pasja do projektowania owocują uderzającymi dziełami architektury.
Ten inspirujący dokument jest silnym stwierdzeniem o architektach i zawodzie.
pokazując nowe spojrzenie na to, kogo powinniśmy projektować i jak powinniśmy projektować. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘domki drewniane producent’

Do naszej czwartej selekcji wcześniejszej architektury sportowej mamy pięć niesamowitych projektów z Europy.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Centrum sportowo-rekreacyjne RELAXX / AK2 Einsteinova Road jest prawdopodobnie najbardziej uczęszczaną arterią w Bratysławie, położoną niestety, jak wielką przeprawę przez dzielnicę miasta Petržalka.
Ale niektórzy architekci pokazują nam, że można udoskonalić tak pracowite środowisko.
Nowe Centrum Sportu RELAXX wkracza w szybką lokalizację, harmonizuje i kieruje hałasem i chaosem. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘domki drewniane producent’

NL Architekci NL Architekci.
Zwycięska propozycja na scenę kulturalną uruchomi Port w Amsterdamie, ponieważ jego unikalna konfiguracja jest odpowiednia dla różnych działań.
Elastyczna i ruchoma podstawa umieszczona na Haparandadzie w pobliżu rzeki IJ pomieści różne formy sztuki, takie jak film, moda, rzeźba, taniec itp.
Wszechstronność zadania jest największym wyzwaniem dla architektury: w jaki sposób biorąc pod uwagę wszystkie te funkcje w wiarygodny sposób.
wytłumaczyli architekci. Read the rest of this entry »