Posts Tagged ‘domek narzędziowy’

Architektura i nowoczesne budownictwo – Wang Shu + Lu Wenyu, aby wygrać nagrodę Schelling Architecture

Fundacja Schelling Architecture niedawno przyznała laureatom nagrody za architekturę i nagrodę za teorię architektury.
Nagrodę otrzymali chińscy architekci Wang Shu i Lu Wenyu z Amateur Architecture Studio (za architekturę) i francuski architekt Jean.
Louis Cohen (za teorię architektury.).
Rzućmy okiem na niektóre z ich budynków po przerwie Fundacja wyjaśniła, że.
Wang i Lu rozpoznają potrzebę filozoficznego i koncepcyjnego fundamentu architektury, która musi znaleźć swoje źródło w substancji budującej. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘domek narzędziowy’

W ubiegłym tygodniu mieliśmy wiele różnych artykułów.
Wybierając najlepsze z zeszłego tygodnia, wymyśliliśmy małą.
Mieszankę ..
Twój zwykły świetny projekt, kolejny w toku, fantastyczny rodzaj tapety, wprowadzenie do twojej biblioteki architektury i zabawna historia na temat zombie.
Sprawdź je wszystkie po przerwie! W toku: Sperone Westwater Gallery / Foster + Partners Wykonaliśmy kilka zdjęć Foster + Partners. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘domek narzędziowy’

Zdjęcie Marko Huttunen Projektując dom dla swoich przyjaciół, Huttunen + Lipasti + Pakkanen Architekci.
Rezydencja uwydatnia uproszczoną formę z dużą dbałością o dobór materiałów i szczegóły.
Położona na skalistym terenie wyspy Naantali w Finlandii Villa Mecklin została zbudowana w spokojnym tempie, a architekci pracowali nad szczegółami budowy na miejscu.
.
Villa Mecklin była głównie projektem samoczynnie budującym. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘domek narzędziowy’

Nathan Jenkins Sprawdź budynki miejskich gospodarstw, które zauważyliśmy w Inhabitat, które zostały zaprojektowane i zbudowane przez studentów z University of Colorado Denver.
Nowe budynki wykorzystują głównie odzyskane materiały, aby stworzyć funkcjonalne i dość eleganckie dodatki do farmy.
W ramach programu budowania projektu na Uniwersytecie i pod kierunkiem dyrektorów Studio H: T uczniowie stworzyli moduł edukacyjny i mleczarnia.
Więcej zdjęć i więcej o studentach.
praca po przerwie. Read the rest of this entry »