Domki letniskowe z drewna
Architektura i aranżacja wnętrz

Nowoczesna architektura : Dynamic Shelter / Sjölander da Cruz Architects

Posted in Uncategorized  by admin
May 8th, 2018

Dzięki uprzejmości Sjölander da Cruz Architekci Architekci z Sjölander da Cruz Architekci z Birmingham podzielili się z nami swoim najnowszym projektem, dynamicznym schronieniem dla młodych ludzi z Amington w pobliżu Tamworth w Wielkiej Brytanii.
Po przerwie możesz zobaczyć więcej zdjęć i opis architekta.
Ten innowacyjny projekt schroniska młodzieżowego został opracowany we współpracy z lokalną młodzieżą, aby stanowić fizyczny punkt odniesienia dla pozytywnej pracy, która odbywa się w Amington w pobliżu Tamworth.
Dzięki uprzejmości Sjölander da Cruz Architekci Schronisko znajduje się w centrum wcześniej nieużywanego obszaru nieużytków, który został opracowany przez wiele lat, aby zapewnić schronienie dzikiej przyrodzie i zachęcać rzadkie gatunki, działając jako zasób edukacyjny dla miejscowej młodzieży i szersza społeczność.
Projekt został opracowany podczas serii warsztatów na miejscu i czerpie inspirację z liści i drzew otaczających schron.
Forma dynamiczna wywodzi się z postaci liścia klonu, który został złożony w celu stworzenia schronienia, obudowy i siedzeń, a jego ukończenie stało się punktem zwrotnym w lokalnej społeczności.
Dzięki uprzejmości Sjölander da Cruz Architekci Architekci: Sjölander da Cruz Architects Lokalizacja: Amington, Wielka Brytania Structural Engineers: Buro Happold
[patrz też: domki narzędziowe, domy drewniane, domki drewniane całoroczne ]

Tags: , ,

Leave a Reply

Powiązane tematy z artykułem: domki drewniane całoroczne domki narzędziowe domy drewniane