Kącik architekta – Zwycięzcy Urban Edge 2013: Marion Weiss i Michael Manfredi

May 29th, 2018

Seattle Art Museum: Olympic Sculpture Park.
Ben Benschneider Marion Weiss i Michael Manfredi zostali niedawno ogłoszeni przez Szkołę Architektury i Urbanistyki na Uniwersytecie Wisconsin Milwaukee jako laureaci nagrody Urban Edge Award 2013.
Ta dwuletnia nagroda jest przyznawana uznawanemu na całym świecie projektancie lub firmie, której praca przynosi innowacyjne myślenie i skuteczne strategie przekształcania sfery urbanistyki.
Jako laureaci nagrody, Weiss i Manfredi będą kuratorem Urban Edge Symposium, Evolutionary Infrastructure, w Szkole Architektury i Urbanistyki UWM w kwietniu 2013 roku.
Sympozjum Urban Edge obejmie multidyscyplinarny panel innowatorów w dziedzinie architektury, infrastruktury, sztuki , krajobraz, ekologia i urbanistyka oraz wykład publiczny wygłoszony przez Marion Weiss i Michaela Manfrediego.
Wyższa Szkoła Architektury i Urbanistyki UWM wprowadziła w 2006 roku dwuletnią nagrodę Urban Edge Award, aby rozpoznać doskonałość w projektowaniu urbanistycznym i zdolność jednostek do tworzenia istotnych, pozytywnych zmian w sferze publicznej.
Centrum Turystyczne Centrum Botanicznego w Brooklynie.
Albert Vecerka / ESTO WEISS / MANFREDI Architektura / Krajobraz / Urbanistyka to multidyscyplinarna praktyka projektowa z siedzibą w Nowym Jorku.
Założona przez Marion Weiss i Michaela Manfredi, firma znana jest z dynamicznej integracji architektury, sztuki, infrastruktury i projektowania krajobrazu.
[patrz też: domy z drewna całoroczne, taśmy transportujące, Domy prefabrykowane ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: Domy prefabrykowane domy z drewna całoroczne taśmy transportujące