Budownictwo wczoraj i dzis : Roosevelt University / VOA Associates

July 6th, 2018

VOA Associates Roosevelt University wkrótce będzie miało nowy pionowy kampus, dzięki uprzejmości VOA Associates.
Istniejący układ kampusu sprawia, że college jest prawie niemożliwe, aby wyrosnąć na zewnątrz.
więc jedynym rozwiązaniem było rozszerzenie w pionie.
Ten 32-kondygnacyjny budynek ma dość wąski profil, ale jego falista szklana fasada stanowi wyjątkowy, estetyczny akcent.
Więcej o wieży po przerwie.
Wewnątrz struktury o wartości 110 milionów dolarów wieża pomieści obiekty akademickie i biura, a także rezydencje dla ponad 600 studentów, centrum fitness i jadalnię.
Budynek jest rozlany, więc część akademicka zajmuje dolną połowę wieży, a piętra od 17 do góry są przeznaczone na mieszkania studenckie.
.
Współpracownicy VOA Rzadko zdarza się, że kampus uczelni ma tak wysoką wieżę.
nawet jeśli kampus znajduje się w metropolii.
W rzeczywistości, dodatek VOA do kampusu sprawi, że RU stanie się właścicielem drugiego najwyższego budynku kampusu w całych Stanach Zjednoczonych.
Wieża będzie nie tylko świetnym dodatkiem do kampusu, pomagając kampusowi w zwiększeniu liczby jego uczestników, ale także stworzy nową, znaczącą obecność na panoramie Chicago.
.
Firma VOA Associates Construction zostanie ukończona w 2012 r., A budynek powinien uzyskać certyfikat LEED Silver.
.
Współpracownicy VOA za pośrednictwem designboom.
Współpracownicy VOA.
Współpracownicy VOA
[hasła pokrewne: gabloty informacyjne, utylizacja eternitu, maszyny pakujące ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: gabloty informacyjne maszyny pakujące utylizacja eternitu