Budownictwo wczoraj i dzis : Projekt architektury od studentów wygrywa cytat z AIA, East Bay

September 8th, 2018

PAAV | Zaprojektuj pięć studentów Akademii Sztuk Pięknych Uniwersytet zbudował więcej niż ufność, gdy wygrali cytat z American Institute of Architects, East Bay (AIAEB).
Studenci Justin Ackerman, Mary Telling, Justin Hanan, Shaum Mehra i Shanay Moghbel wykorzystali swoje umiejętności projektowe i pomysłowość, aby pracować nad stworzeniem wolnostojącej przestrzeni biurowej dla klienta.
Więcej zdjęć i informacji po przerwie.
Zrealizowany projekt, dwupoziomowa konstrukcja zbudowana z odzyskanej sekwoi, zabrała klientów.
żyje pod uwagę.
Dzięki spersonalizowanemu biurku, systemowi przechowywania i regałowi nie tylko spełniał on potrzeby przestrzeni biurowej, ale także wykraczał poza tę przestrzeń, tworząc dodatkową przestrzeń, w której znajdował się salon dla rodziny.
.
PAAV | Projekt konstrukcyjny: Cały projekt był ćwiczeniem w zakresie zrównoważonego rozwoju, od wykorzystania odzyskanej denimowej izolacji po odzyskaną boczną sekcję i mahoniowe drzwi.
powiedział Ackerman.
Uczniowie sami pozyskują materiały, znajdując je na Craigslist i innych stronach.
.
PAAV | Tworzenie projektu Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.
[przypisy: wentylacja mechaniczna nawiewno wywiewna, ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku, maty termoizolacyjne ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: maty termoizolacyjne ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku wentylacja mechaniczna nawiewno wywiewna