Budownictwo wczoraj i dzis : Prentice przyznał tymczasowy status punktu orientacyjnego jako konserwatysta

May 29th, 2018

Hedrich Blessing, dzięki uprzejmości Estate of Bertrand Goldberg / Strawn.Sierralta z Projektem Pluralnym za pośrednictwem Chicago Architecture Foundation Hrabstwa Cook County Neil Cohen przyznał Szpitalowi Prentice Woman Bertanda Goldberga tymczasowe ułaskawienie po tym, jak konserwator złożył pozew przeciwko miastu i Chicago Prowizja od publicznych punktów orientacyjnych wczoraj po południu.
Powodowie, zabytki Illinois i National Trust for Historic Preservation twierdzą, że prowizja.
Działała arbitralnie i przekraczała jej autorytet ,.
po przyznaniu, a następnie odwołaniu statusu punktowego Prentice w krótkie popołudnie listopada.
Postępowanie, które zwykle trwa miesiące, nastąpiło po decyzji burmistrza Rahma Emanuela o publicznym poparciu dla planu Northwestern University dotyczącego wyburzenia pustej ikony.
Więcej po przerwie.
Według Chicago Tribune sędzia Cohen uważa, że interes publiczny zostanie zaszkodzony, jeśli budynek zostanie zburzony, zanim w pełni uwzględni się zasługa pozwu.
Podejrzewa się, że podjęte zostaną podejrzenia co do zgodności z prawem przyspieszonych postępowań oraz twierdzenie, że komisja przekroczyła granice, opierając decyzję na kwestiach ekonomicznych, które zgodnie z prawem mają być rozpatrywane przez Radę Miejską.
Nie zrobimy krzywdy Prentice, dopóki to nie zostanie rozwiązane ,.
Cohen powiedział.
Następna rozprawa odbędzie się 7 grudnia.
W międzyczasie otworzyła się Chicago Architecture Foundation.
Ponowne przemyślenie ikony: Creative Conversations About Prentice Women s Hospital, w którym przedstawiono 71 propozycji ponownego wykorzystania budynku, wszystkie zgodne z wymogami badań biomedycznych Northwestern.
.
Wystawa zakończy się w lutym.
Odniesienie: Chicago Tribune, Gazeta Architekci
[więcej w: domy drewniane, domki ogrodowe, projektowanie wnętrz warszawa ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: domki ogrodowe domy drewniane projektowanie wnętrz warszawa