Domki letniskowe z drewna
Architektura i aranżacja wnętrz

Budownictwo wczoraj i dzis : Oficjalna oferta Strefy Officierenwijk / META Architectuurbureau

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości META Architectuurbureau Położony na zalesionym terenie Brasschaat w Belgii, zwycięski projekt konkursowy dla Strefy Mieszkaniowej Officierenwijk składa się z 23 domów jednorodzinnych, z których 17 można sklasyfikować jako mieszkania socjalne, a 6 jako tanie mieszkania.
Zaprojektowane przez META Architectuurbureau, różne formy zabudowy, zarówno na poziomie funkcjonalnym, jak i estetycznym, spójna całość z fasadą odgrywają integralną rolę w osiągnięciu tego celu.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Projekt znajduje się pomiędzy Kapelei i Zegelei, na tyłach istniejących budynków wzdłuż Bredabaan i Diksmuidelei.
Tutaj planowana jest nowa strefa mieszkalna podzielona na 3 odrębne strefy zabudowy.
Wszystkie fasady są zaprojektowane zgodnie z zasadą betonowej ramy konstrukcyjnej z drewnianymi panelami wypełniającymi.
Dzięki uprzejmości firmy META Architectuurbureau, pozwalając na uporządkowaną grę w pozycji otworów w fasadzie, rzeźbiarska jakość nadaje się na elewację od strony ulicy.
Tomy następnie łączą się, tworząc jednolitą całość, która w swojej materialnej ekspresji wskazuje na swoje zalesione położenie.
Dzięki uprzejmości META Architectuurbureau Architekci: META Architectuurbureau Lokalizacja: Brasschaat, Belgia Współpracownicy: Simone Valerio, Sofie Dubbers Klient: ARRO Antwerpen Program: 23 domy towarzyskie Status konkursu: 2012, pierwsza nagroda
[więcej w: mrówka gostyń, olx grudziądz, mrówka grodzisk mazowiecki godziny otwarcia ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: mrówka gostyń mrówka grodzisk mazowiecki godziny otwarcia olx grudziądz