Budownictwo wczoraj i dzis : Learning Cube + Dairy House / University of Colorado Denver

September 12th, 2018

Nathan Jenkins Sprawdź budynki miejskich gospodarstw, które zauważyliśmy w Inhabitat, które zostały zaprojektowane i zbudowane przez studentów z University of Colorado Denver.
Nowe budynki wykorzystują głównie odzyskane materiały, aby stworzyć funkcjonalne i dość eleganckie dodatki do farmy.
W ramach programu budowania projektu na Uniwersytecie i pod kierunkiem dyrektorów Studio H: T uczniowie stworzyli moduł edukacyjny i mleczarnia.
Więcej zdjęć i więcej o studentach.
praca po przerwie.
Learning Cube, prosta ramowa konstrukcja, to publiczne schronisko z wypełnieniem w postaci wysyłkowych palet.
W Dairy House wykorzystano kamienie, żelazo i drewno, aby stworzyć nową dojenie wraz z platformą do dojenia i dojenia.
Na zewnątrz gabionowe stalowe pudła trzymają wyburzony beton.
.
Nathan Jenkins Obie struktury, choć niewielkie pod względem wielkości, stanowią odważne stwierdzenie o wysiłkach zmierzających do włączenia zrównoważonego rozwoju do programu FEED Denver.
Kudos dla studentów.
kochamy ich pracę! .
Nathan Jenkins
[podobne: ocieplenie domu koszt, kotły gazowe kondensacyjne ceny, wyłącznik nadprądowy zasada działania ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: kotły gazowe kondensacyjne ceny ocieplenie domu koszt wyłącznik nadprądowy zasada działania