Domki letniskowe z drewna
Architektura i aranżacja wnętrz

Architektura i nowoczesne budownictwo – Multi Mill / NL Architects

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

NL Architekci NL Architekci.
Zwycięska propozycja na scenę kulturalną uruchomi Port w Amsterdamie, ponieważ jego unikalna konfiguracja jest odpowiednia dla różnych działań.
Elastyczna i ruchoma podstawa umieszczona na Haparandadzie w pobliżu rzeki IJ pomieści różne formy sztuki, takie jak film, moda, rzeźba, taniec itp.
Wszechstronność zadania jest największym wyzwaniem dla architektury: w jaki sposób biorąc pod uwagę wszystkie te funkcje w wiarygodny sposób.
wytłumaczyli architekci.
Więcej o zwycięskiej propozycji po przerwie.
Widząc port w Amsterdamie jako wieczny proces transformacji .
architekci chcieli, aby nowy etap zareagował na tę ciągłą zmianę.
Trzy skrzydła, które rozgałęziają się od centralnej platformy, mają różne kształty odpowiednie do ich użycia.
.
Projekt wywoła różnorodne programowanie; poza oczywistymi sposobami rozmieszczenia obiektu, ma on nadzieję katalizować nieoczekiwane.
zamieszkanie ..
Chodzi o to, aby opracować adaptowalny obiekt, który można wykorzystać zarówno jako scenę, jak i jako stoisko.
wytłumaczyli architekci.
.
NL Architekci Struktura obrotowa zapewnia nie tylko zmianę tła, ale także pozwala na włączenie określonej funkcji w danym skrzydle ..
Być może nowe podejście do Koolhaas.
Prada Transformer.
.
NL Architects Multi Mill ., Amsterdam 2010 Lokalizacja: Haparandadam, Westelijke Houthavens Klient: Port w Amsterdamie i Roos Burger & Yvon Yzermans NL Architekci Pieter Bannenberg, Walter van Dijk, Kamiel Klaasse Drużyna: Gen Yamamoto z Ines Quinteiro Antolin, Marc Bitz, Qili Yang , Liping Lin, Lorena Valero Minano i Matthieu Moreau Jak widać na Bustler
[patrz też: ab bechcicki, klimatyzacja precyzyjna, mrówka gostyń ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: ab bechcicki materiały dydaktyczne dla szkół podstawowych mrówka gostyń