Architektura i nowoczesne budownictwo – Citizen Architect Airs Tonight

July 8th, 2018

Tego wieczoru o 22.00 ET / 9 PM CT, PBS będzie transmitować 60-minutowy film dokumentalny o zmarłym architekcie, Samuelu Mockbee, oraz jego projekcie edukacyjnym Wiejskie Studio .
Głęboko w sercu jednego z najbiedniejszych rejonów Alabamy, uczniowie Mockbee wybierają konkretne rodziny jako klientów i wspólnie pracują nad stworzeniem wymarzonych rezydencji, centrów społeczności lub miejsc modlitwy.
Uczniowie fizycznie budują te przestrzenie z prostych materiałów, ale ich innowacyjne strategie i czysta pasja do projektowania owocują uderzającymi dziełami architektury.
Ten inspirujący dokument jest silnym stwierdzeniem o architektach i zawodzie.
pokazując nowe spojrzenie na to, kogo powinniśmy projektować i jak powinniśmy projektować.
Ponieważ nasz świat przeżywa trudności po trudach, od trzęsień ziemi po powodzie monsunowe, film pokazuje nasze obowiązki związane z wykorzystywaniem naszych talentów, aby pomagać sobie nawzajem.
Pamiętaj, aby to dziś sprawdzić.
nie rozczaruje.
Źródło: ArchRecord
[podobne: klimatyzacja precyzyjna, utylizacja eternitu, drzwi mroźnicze ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: drzwi mroźnicze materiały dydaktyczne dla szkół podstawowych utylizacja eternitu