Domki letniskowe z drewna
Architektura i aranżacja wnętrz

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Sports Architecture Part IV

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Do naszej czwartej selekcji wcześniejszej architektury sportowej mamy pięć niesamowitych projektów z Europy.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Centrum sportowo-rekreacyjne RELAXX / AK2 Einsteinova Road jest prawdopodobnie najbardziej uczęszczaną arterią w Bratysławie, położoną niestety, jak wielką przeprawę przez dzielnicę miasta Petržalka.
Ale niektórzy architekci pokazują nam, że można udoskonalić tak pracowite środowisko.
Nowe Centrum Sportu RELAXX wkracza w szybką lokalizację, harmonizuje i kieruje hałasem i chaosem.
Ten dom jest jak rzeźba symbolizująca piękno niepokoju i poetykę prędkości (czytaj więcej.) Skocznia narciarska i wieża sędziowska / m2r Skocznia narciarska znajduje się w Klingenthal / Vogtland, w dawnych Niemczech Wschodnich, w pobliżu granicy Republika Czeska.
Małe miasteczko w górach jest znanym ośrodkiem narciarskim, który przez lata wytworzył jedne z najlepszych skoczków narciarskich w Niemczech oraz wielu mistrzów świata i olimpijczyków (czytaj dalej.) Spaladium Center / 3LHD architekci Spaladium Center, sport i kompleks handlowy znajduje się w północnej części półwyspu Split, w sąsiedztwie Poljud, kompleksu sportowego z boiskiem do piłki nożnej i basenem wybudowanym dla The Mediterranean Games w 1979 roku.
Spaladium Centar składa się z areny piłki ręcznej dla 12 000 widzów, centrum odnowy biologicznej , podniebny bar i ekskluzywna restauracja na najwyższym piętrze z widokiem na całe miasto, jego otoczenie i wyspy archipelagu Split (czytaj dalej.) Hole 19.
Golfclub St.
Oswald / x Architekten Pole golfowe jako zintegrowany krajobraz i topografia designu mieści się w łagodnych upadkach Mühlviertel.
Dom klubowy łączy się z krajobrazem i konsekwentnie integruje się z naturalnym otoczeniem, niemal całkowicie pochłoniętym przez niego.
Jego zewnętrzne i wewnętrzne pokoje zostały zaprojektowane jako płynne przejście na pole golfowe i stają się jednym z otaczającymi obiektami sportowymi (czytaj więcej.) Miasto Jaca Hockey Arena / Coll-Barreu Arquitectos Najbardziej reprezentatywnym obiektem jest City of Jaca Hockey Arena Europejskiego Młodzieżowego Festiwalu Olimpijskiego w Jaca 2007, pierwszego wydarzenia w Pyrennes.
Dwa lodowiska pozwalają pawilonowi świętować hokej, łyżwiarstwo figurowe, zawody w curlingu na krótkich torach, będąc równocześnie rekreacyjnym centrum lodowym.
Budynek wzmocnił znaczenie lodu w Jaca (czytaj więcej.) Http://www.archdaily.com/11405/relaxx-sport-and-leisure-center-ak2/
[przypisy: cena betonu b15, ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku, klimatyzacja precyzyjna ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: cena betonu b15 materiały dydaktyczne dla szkół podstawowych ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku