Architektura 21szego wieku : Ogłoszono finalistów konkursu Integrated Habitats Design Competition

July 8th, 2018

Pierwsza nagroda z 2000 r., Drugie miejsce w kategorii 1000 i bardzo polecane miejsca zostaną zaprezentowane w ramach dwuletniego corocznego Światowego Kongresu Dachów CIRIA o godzinie 18.00 w środę 15 września.
Trzej najlepsi finaliści otrzymają także bezpłatny bilet do 2-dniowy kongres, który jest prowadzony we współpracy z livingroofs.org.
Osiem finalistów zostanie opublikowanych online, a także zostanie zaprezentowane podczas 5-tygodniowej wystawy IHDC, która zostanie otwarta w poniedziałek 13 września.
Na podstawie podobnego konkursu zorganizowanego przez miasto Portland w 2007 r.
IHDC podkreśla znaczenie różnorodności biologicznej w środowisku zabudowanym.
W konkursie zaproszono holistyczne projekty, które integrują różnorodność biologiczną, podkreślając wartość projektu dobrej jakości, który stawia naturę w centrum uwagi.
Pełna lista finalistów po przerwie.
Finaliści IHDC w kolejności alfabetycznej to: Park miejski Hove Maria Hawton-Mead i Jon Turner i Fergus Carr z Turner Associates Hale Edge Hill Maria-Cristina Banceanu, student architektury uniwersytetu w Liverpoolu Happy Habitats Phil Hampshire, Katherine Sydney, Aylin Ludwig, Laura Crawford , Celia Way, Victoria Wilson, Tamasine Scott, Buro Happold i Grant Associates Matripolis Paul Jones i David Dobereiner National Wildflower Center Grant Luscombe, Ernst ter Horst, Julie Godefroy, Thomas Lefevre: Landlife z Ianem Simpsonem Architekci i Hoare Lea Engineers Overflow Car Park Claire Mookerjee i Mat Triebner Satoyama Hiroyuki Ichihara i Atsumi Sako Katalog nasion Susannah Hagan, Silvio Caputo, Mark Gaterell: Team RED
[hasła pokrewne: bramki uchylne, utylizacja eternitu, taśmy transportujące ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: bramki uchylne taśmy transportujące utylizacja eternitu